سرخط خبرها
خانه / روسری و شال متنوع / پخش روسری مشکی طلایی حاشیه دار

پخش روسری مشکی طلایی حاشیه دار

پخش روسری مشکی طلایی حاشیه دار، این روسری ها می تواند انتخابی مناسب برای یک پوشش مجلسی باشد برای همین مراکز پخش مختلف در بین محصولات خود حتما چندین مدل متنوع از آن را دارا می باشند.

تولید کنندگان انواع روسری و شال سعی می کنند که در تمامی محصولات خود رنگ مشکی را بگنجانند زیرا می دانند که رنگ مشکی طرفداران زیادی را در بین همه خانم ها دارد.

صادرات روسری مجلسی

پخش روسری مشکی حاشیه دار

اما برخی از رنگ های دیگر که در کنار رنگ مشکی قرار می گیرند زیبایی خاصی را به این سرپوش می دهد به خصوص رنگ طلایی بر روی روسری های مشکی روسری مشکی طلایی حاشیه دار گاه دارای طرح هایی خاص هستند و برخی دیگر دارای حاشیه ظریف که با رنگ طلایی بر روی روسری چاپ شده است.

عرضه عمده روسری های مجلسی

رنگ طلایی روی روسری مشکی در جنس هایی نظیر ابریشم و ساتن بسیار زیبا می شود و خیلی از خانم ها این سرپوش را برای استفاده در مجالس خریداری می کنند.

تقاضای بالای این محصول سبب شده تا مراکز پخش مختلفی در کنار محصولات دیگر خود، چندین طرح از روسر های حاشیه دار مشکی طلایی را داشته باشند.

اوج خرید روسری های مشکی طلایی در ایران در ایام محرم و صفر می باشد و می توان دراین زمان فروش بالایی از انواع روسری های مشکی را در بازارهای ایران مشاهده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای انوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09902143979
آدرس کانال: star_scarfha@
پست الکترونیکی: esfandiar.anvari@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

روسری پاکستانی

فروش عمده روسری پاکستانی اعلا

آغاز فروش عمده روسری پاکستانی اعلا با پایین ترین قیمت ممکن در فروشگاه روسری و …

روسری استار